Azgın Teke Otu

01/06/2011 16:20:40 16070 kere okundu Azgın Teke Otu, Sertleşmek İçin Bitkiler | 4 yorum

Azgın Teke Otu

Uzak doğuda yaygın olarak bilinen bir efsaneye konu olan bu bitkinin hikayesi ise başlı başına bir konu neredeyse. Uzmanlar; cinsel libido ve performans arttırmak için kullanılabilecek bitkiler arasında adı geçen azgın teke yaprağının efsanesini şöyle anlatıyor:

"Efsane der ki; Çin'de M.Ö. 200 yılında soylu bir aile, çocukları olmadığı için soyu tükenme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Oğullarında iktidarsızlık sorunu olduğunu anlayınca; çalmadıkları kapı kalmaz. Oğullarının sorunu çevrede duyulur, adam dışarı çıkamaz, arkadaşlarının alaycı yüzüne bakamaz olmuştur. Bir gün kapılarını fakir bir çoban çalar. Efsaneye göre koyun çobanı, sürüsünü belirli bir bölgede otlattıktan sonra cinsel anlamda daha aktif olduğunu görmüştür. O otlardan toplayıp aileye getirmiştir. Aile önce çobanı aşağılar, kızar; koyunlarla oğullarını bir tuttuğu için... Olan biteni izleyen oğlan, herkes yatmaya çekildikten sonra bu otları her gece gizlice yer. Bir yılın sonunda çiftin nurtopu gibi bir oğulları doğar. Bu olaydan sonra Çin halkı azgın teke yaprağını önemli bir cinsel kuvvetlendirici olarak görmeye başlar.

Bitki günümüzde, özünde testosteron etkisinin bulunması nedeniyle, cinsel arzuyu artırdığıyla bilinir. Laviatra ereksiyon, sertleşme, iktidarsızlık ve cinsel güç hapı www.Laviatra.com

Çin'deki kullanımından sonra günümüzün en ünlü doktorları da, bu bitkinin cinsel güdüyü güçlendirmek, ereksiyonu geliştirmek ve cinsel arzuyu geri kazanmak için kullanılabileceğini onaylıyor.

Bilimsel olarak, azgın teke yaprağı testosteronu serbest bırakıyor böylece dayanıklılık ve cinsel gücün artışı gözlemleniyor."

Paylaş

 • PAYLAŞIM İŞLEMLERİ ;    
 • Facebook'a Ekle
 • Twitter'e Ekle
 • Del icio'ya Ekle
 • Yazdir
Önemli : Sitemizde Bulunan Bilgiler Sadece Bilgi Amaçlı Derleme Bilgilerdir. Doktor Tavsiyesi Yerine Geçmezler. Var olan sağlık problemleriniz için lütfen doktorunuza danışınız. Sitemizin içeriği ile ilgili herhangi bir problemde lütfen Buraya Tıklayarak Bize Ulaşın...

  Azgın Teke Otu hakkında Yorumlar

 1. Murat
  2012-08-15 18:45:49

  Azgın teke otu yaprağının kurutulmuş halinden ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz ?

 2. kemal
  2013-01-10 17:40:28

  aktarda bulabilirsem alıp, kullanmayı düşünüyorum.

 3. ÇETİN
  2013-01-08 11:57:44

  Kullananlar ürünün adı gibi azgın teke oluyor mu?

 4. boğaç
  2012-08-27 13:28:51

  Azgın teke otunu kapsül olarak kullansak aynı etkiyi görürmüyüz?

yorum yaz :)

  

Powered by sertleşme | Design by sertleşme