Kuvvet Macunu Hazırlanışı

06/06/2011 10:50:37 30688 kere okundu Kuvvet Macunu Hazırlanışı, Sertleşmek İçin Yiyecekler | 4 yorum

Kuvvet Macunu Hazırlanışı

Günümüzde iktidarsızlığın çok çeşitli nedenleri olabilir. Uzmanlar, duygusal stresin, bazı ilaçların, aşırı alkol tüketiminin ve sigaranın iktidarsızlığa veya cinsel soğukluğa neden olabileceğini belirtmektedir. Ebter (kısır) tohumlardan elde edilen ürünler de benzer sonuçlara neden olabilmektedir. Laviatra ereksiyon, sertleşme, iktidarsızlık ve cinsel güç hapı www.Laviatra.com

Erkeklerde iktidarsızlığa, kadınlarda cinsel soğukluğa karşı uzun yıllardan beri keçiboynuzu (harnup) ve havuç kürlerini önerilmektedir. Keçiboynuzu, hem iktidarsızlığa karşı hem de sperm sayısını yükseltmekte şaşırtıcı derecede etkilidir. Fitoterapi (bitkisel tedavi) ile ilgili farklı kitapları incelediğinizde iktidarsızlığa karşı maydanoz, hint yer elması, zencefil, çemenotu, anason ve rezenen sıkça önerilir.


Osmanlı padişahlarına için yapılan kuvvet macunlarının içeriğinde ağırlıklı olarak kök zencefil, karanfil, kereviz tohumu, kebabe ve karabiber bulunurdu.

Havuç Kürü;
Taze sıkılmış havuç suyunu 15-20 gün boyunca günde bir bardak içenler, cinsel güçlerindeki performans artışını (afrodizyak etki) hissedebilirler.

Kereviz-Maydanoz Kürü;
Osmanlı da macunlara mutlaka kereviz tohumu katılırdı. Fakat kerevizde cinsel gücü artırıcı etken maddeler yeterli miktarda ve oranda değildir.
Kereviz, etken maddeleri fonksiyonel kılacak yardımcı maddeleri de içermez. Yaptığım araştırmalara göre, kerevizi etkili kılabilecek maddeler taze maydanozda bulunmaktadır.
ek başına yetersiz kalan kerevizin, maydanozun desteğine ihtiyaç vardır. Kereviz-maydanoz kürü, erkeklerin sertleşme problemine karşı çok daha etkili olmaktadır.
150-200 gram kerevizin sadece yumrularını, yaklaşık 2.5 su bardağı (300-350 ml) kaynayan klorsuz suya ekleyin. Ağzı kapalı tencerede beş dakika kaynatın.
Daha sonra üzerine 15-16 adet taze maydanozu gövde saplarıyla beraber ilave edin ve karıştırın. Üç dakika daha ağzı kapalı olarak kısık ateşte kaynatmaya devam edin.
Toplam sekiz dakika tamamlandıktan sonra ocaktan indirip, ılınmasını bekleyin ve süzün. Kahvaltıdan bir saat sonra ve öğle yemeğinden yarım saat önce bir su bardağı için.
Kalanı buzdolabında koruma altına alın.

Keçiboynuzu kürü:
Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6-7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak  atın. Ağzı kapalı olarak kısık ateşte üç dakika kaynatın.
Daha sonra ocağın altını kapatın ve 20 dakika dinlendirin. Kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartın. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına, yarısını akşam yatmadan önce için.
Bu uygulamaya bir hafta boyunca her gün devam edin. Birinci haftadan sonra üç ay boyunca her gün akşam yatağa giderken bir su bardağı için. Sonraki aylarda zaman zaman uygulayın.

Paylaş

 • PAYLAŞIM İŞLEMLERİ ;    
 • Facebook'a Ekle
 • Twitter'e Ekle
 • Del icio'ya Ekle
 • Yazdir
Önemli : Sitemizde Bulunan Bilgiler Sadece Bilgi Amaçlı Derleme Bilgilerdir. Doktor Tavsiyesi Yerine Geçmezler. Var olan sağlık problemleriniz için lütfen doktorunuza danışınız. Sitemizin içeriği ile ilgili herhangi bir problemde lütfen Buraya Tıklayarak Bize Ulaşın...

  Kuvvet Macunu Hazırlanışı hakkında Yorumlar

 1. yiğit
  2012-08-27 13:45:40

  Kerevizmiş,keçiboynuzu kürüymüş hiç uğraşmaya gerek yok.Uzun zamnadır kullandığım naturade macunu bir kez denemeniz yeterli olacak,kesinlikle aradığınız performansı bu macunda bulacaksızın.

 2. mustafa
  2013-07-04 10:53:13

  bu naturada macunu nerde bulacağım .yardımcı olan olursa sevinirim.

 3. kaan
  2013-01-08 12:39:14

  Kullandığım ve de çok memnun kaldığım naturade macunu mutlaka deneyin derim,2 yıldır kullanıyorum çokta memnunum.

 4. ismail
  2013-01-10 18:29:03

  uğraşmak yerine naturade macun kullanıyorum ve çok faydalı bir macun.

yorum yaz :)

  

Powered by sertleşme | Design by sertleşme